Diskuse

 Klub Praha 7 nabízí dvě místa pro vkládání připomínek zájemcům:
1. Přímo pod příslušným článkem. V současné době je vložený komentář zveřejněn po souhlasu administrátora, po záplavě spamů musela být bohužel zavedena registrace, stejně jako je tomu u diskusí na starých stránkách Klubu.
2. V diskusi u starých stránek Klubu zde. Toto diskusní fórum bylo nedávno zaplaveno spamy, nyní je vyčištěno a snad i lépe chráněno proti podobnému napadení. Takže je opět k dispozici plně funkční, pro vkládání příspěvků je nutná registrace.

2 komentáře u Diskuse

 1. ANKETA A PETICE ZA ZACHOVÁNÍ ŽULOVÉ DLAŽBY V UL.MILADY HORÁKOVÉ V PRAZE 7

  Anketa občanů Prahy 7 k rekonstrukci ulice Milady Horákové

  Víte, že pražský magistrát chystá odstranění historické žulové dlažby v ulici Milady Horákové (včetně úseku mezi Letenským a Strossmayerovým náměstím) a její výměnu za asfalt?

  A že podle vyjádření starosty naší městské části se to děje „na přání obyvatel Prahy 7,“ tedy údajně i s Vaší podporou!?

  Tato akce připravovaná Technickou správou komunikací Hl.města Prahy má údajně vést k odhlučnění ulice Milady Horákové a je plánována na období 2012-2013 v souvislosti s dostavbou Městského okruhu.

  V zájmu zmapování skutečných názorů občanů Prahy 7 bychom Vás proto chtěli požádat o zodpovězení následujících otázek:

  1.Souhlasíte s výměnou žulového povrchu v dolní části ulice Milady Horákové (tj. od Letenského k Strossmayerovu náměstí)? ANO/NE (prosím podtrhněte)

  2.Jaká jiná opatření na snížení hluku v této ulici byste navrhovali? (prosím zaškrtněte nebo doplňte jednu nebo více možností):

  A.Omezení přístupu automobilové dopravy do ulice

  B.Odhlučňovací úprava oken s finančním příspěvkem města

  C.Zkvalitnění povrchu kolejiště tramvají

  D.Jiná, jaká?

  Vaše odpovědi budeme prezentovat příslušným orgánům města a městské části. Odpovědi s Vaším celým jménem a adresou posílejte na email: vojtech.masek@seznam.cz nebo na adresu: Mgr.Vojtěch Mašek, Ph.D., Jirečkova 1012/9, 170 00 Praha 7.

  Můžete dále podpořit naši petici na stránce: http://www.petice.nazory.cz, PETICE ZA ZACHOVÁNÍ ŽULOVÉ DLAŽBY V ULICI MILADY HORÁKOVÉ.

Napsat komentář