O Klubu

Klub Praha 7 byl původně vytvořen pod hlavičkou politické strany Věci veřejné (viz zde) a byl zamýšlen jako platforma pro všechny aktivní občany, kterým nejsou lhostejné negativní jevy v naší městské části. Toto poslání Klubu se odstoupením od Věcí veřejných nemění. Nadále by Klub měl dávat možnost občanům k „setkávání“  na jeho webových stránkách, k vyjádření jejich postojů, k výměně nápadů, rad a doporučení.

Lze také společně podnikat akce, na které osamělý jedinec zpravidla nestačí. Činnost Klubu není zaměřena na pouhou kritiku radnice, na stížnosti na úřady nebo volené zastupitele. Cílem je aktivně přispívat k řešení problémů, které nás jednotlivě, ve skupinách a nebo v celé městské části nejvíce pálí. Na činnosti Klubu se tak může podílet každý, kdo se s takovými cíli ztotožňuje a je ochoten pro to něco udělat, aniž by byl přitom vázán nějakou organizační strukturou. Za samozřejmost se ovšem považuje slušné a férové jednání, otevřenost i ochota nést za své aktivity odpovědnost.

Tyto stránky by měly sloužit jako živé informační i komunikační centrum, kde by se mohly soustřeďovat nejenom problémy k řešení, ale i návrhy, jak se k jejich řešení co nejefektivněji dobrat. Další vývoj stránek bude záviset také na jiných spolupracovnících – Klub Praha 7 není motivován ničím jiným než nadšením těch, kdo chtějí aspoň trochu přispět k tomu, aby Praha 7 byla naším opravdovým domovem, kterým se právem můžeme pyšnit.

Za Klub Praha 7

Ivan Tinka

2 komentáře u O Klubu

  1. Blancman napsal:

    Jak dlouho trvá schválení komentáře? Dne 9.5.2011 jsem vložil komentář k černobylské havárii a pořád to čeká na „schválení“. Nebo je to zase cenzura? Děkuji. Jaroslav B.

  2. admin napsal:

    Moc se omlouvám, ale byl jsem týden mimo dosah internetu.
    I.Tinka

Napsat komentář