Rada jednala o Paláci Stromovka

Rada MČ Praha 7 ve svém usnesení č. 0695/12 ze dne 25. 9. 2012 vzala na vědomí:

- návrh k vyjádření vlastníka pozemku ke změně stavby před dokončením I. etapy výstavby polyfunkční budovy „PALÁC STROMOVKA“;

- předložení certifikátu autorizovaného inspektora k projektové dokumentaci ,,PALÁC STROMOVKA“ na změnu stavby před jejím dokončením, spočívající ve změně způsobu zapažení stavební jámy z milánských stěn na jednostranné a oboustranné záporové pažení z důvodu geologických poměrů podloží;

- to, že změnou stavby před dokončením I. etapy dojde z důvodu geologických poměrů podloží k ustoupení podzemních podlaží.

Rada současně vyjádřila nesouhlas se změnou stavby před dokončením dle projektové dokumentace ,,PALÁC STROMOVKA – změna stavby před jejím dokončením“, spočívající ve vypuštění, resp. nerealizaci vybudování střešního pláště a podpůrné ocelové konstrukce nad podzemními podlažími.

Ivan Tinka

Příspěvek byl publikován v rubrice Radnice a zastupitelstvo, Rozvoj a výstavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Rada jednala o Paláci Stromovka

  1. Petr napsal:

    Pokracovani http://www.tvpraha7.cz/index.php?q=node/941 Coz je zajimave, vzhledem k odpovedi na oficialnich O&O z 21.6.2013 11:03 http://praha7.cz/Urad-mestske-casti/Otazky-a-odpovedi?l=1&path=questions&ucDisp=2 Je „dnesni datum“ brano vcetne ci nevcetne ?

Napsat komentář