Vodní plochy ve Stromovce

Na úřední desce Prahy 7 je oznámení o zahájení územního řízení. Týká se žádosti hlavního města ve věci vydání územního rozhodnutí o umístění stavby nazvané “Rozšíření vodních ploch ve Stromovce”. Úřad městské části Praha 7 oznamuje zahájení územního řízení a k projednání předložené žádosti současně nařizuje ústní jednání na den 20. 12. 2011 v 10:00 hod.
Místem konání je Úřad městské části Praha 7, Nábř. Kpt. Jaroše 1000/7, zasedací místnost č. 225 (2. patro).

Účastníci řízení mají možnost seznámit se s podklady pro rozhodnutí, a to v kanceláři č. 234 Úřadu městské části Praha 7, Nábř. Kpt. Jaroše 7/1000, v pondělí nebo ve středu v době 8.30 – 11.30, 12.30 – 17.00 hodin. V ostatních dnech po telefonické domluvě. Žadatel nejpozději do data ústního jednání doplní 8x zákres do katastrální mapy se souřadnicemi.

Závazná stanoviska dotčených orgánů, námitky účastníků řízení a připomínky veřejnosti musí být uplatněny nejpozději při ústním jednání, jinak k nim nebude přihlédnuto. Žadatel zajistí, aby informace o jeho záměru a o tom, že podal žádost o vydání územního rozhodnutí, byla bezodkladně poté, co bylo nařízeno veřejné ústní jednání, vyvěšena na místě určeném stavebním úřadem nebo na vhodném veřejně přístupném místě u stavby nebo pozemku, na nichž se má záměr uskutečnit, a to do doby veřejného ústního jednání. Součástí je grafické vyjádření záměru. Celý text oznámení viz úřední deska MČ Praha 7.

I.Tinka

Příspěvek byl publikován v rubrice Veřejná správa. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Vodní plochy ve Stromovce

 1. Petr napsal:

  Ze by se opet ozivil tento http://hn.ihned.cz/c1-20474380-stara-stromovka-mizi-ozivit-ji-ma-lunapark sileny napad o kterem dokonce magistrat v minulosti jednal ?

  Podobne jako v pripade Letenske plane, jediny rozumny napad je udrzovat Stromovku v puvodnim stavu. Mimochodem komu vadila zahradka se stankem kterou provozovalo http://www.slechtovka.cz/ ? To http://www.slechtovka.com co je tam ted uz se blizi spise tomu lunaparku :-/

 2. Petr napsal:

  A jeste clanek na idnes: Nová jezera ve Stromovce? Mohla by se využít i díra po propadu Blanky
  http://praha.idnes.cz/stromovka-by-mohla-mit-nova-jezera-vyuzit-by-se-mohla-i-dira-po-blance-1j9-/praha-zpravy.aspx?c=A111115_1685552_praha-zpravy_sfo

  To by byl takovy problem ty podklady vystavit na Internetu ? Nejde zase jen o pokus jak zakryt nejaky prusvih s tunelem Blanka ? Vzdyt toho volneho mista neni ve Stromovce zase tolik, tak proc ji jeste zmensovat nejakymi dalsimi zbytecnymi vodnimi plochami.

  • admin napsal:

   Je mi také líto, že se minimum takových informací dostane na webové stránky, aby byly dostupné širšímu okruhu občanů. Týká se to i různých jiných informací souvisejících s děním v naší městské části. Jenomže k apelům na toto téma je radnice dost hluchá a komunikace s občany je za posledních 10-12 let nejhorší. Ale co s tím? Ta plocha, o kterou se jedná, je vidět i na ilustrativním obrázku k informaci a podle Katastru nemovitostí se jedná o přírodní rezervaci nebo přírodní památku se způsobem využití zeleň. Takže půjde o to, o jakou změnu územního plánu se bude jednat, aby zůstalo třeba jenom u té vodní plochy, která sama o sobě by nemusela ten prostor Stromovky znehodnotit.
   I.Tinka

 3. Pingback: Vodní plochy ve Stromovce – pokračování | Pro občany Prahy 7

Napsat komentář